Hizmetlerimiz 2019-12-18T19:16:07+00:00

SİZE GÜVENLİ YAŞAM, KONUTUNUZA DEĞER KAZANDIRACAK ÖZEL TASARIM ÇELİK KAPILAR ÜRETİYORUZ.
Çelik Kapı Üretim modellerimizde günün koşullarına en uygun ürünü Ar-ge ekibimizle ve İç Mimarımız ile sizin için tasarlıyoruz. Diğer Çelik Kapılardan farklıyız ve sizin zevklerinizin bizim için çok değerli olduğunu düşünüyoruz. Kapınızın montajı tamamlandıktan beş yıl sonra kapınızın renginden sıkıldınız yada yeni mobilyalarınızla uymadığını düşünürseniz, sorun değil, Sizin seçeceğiniz yüzlerce üründen herhangi biriyle kapınızı yerinde değişim yapıyoruz. Üretimi yapılan ürünlerimizde size ve Konutunuza değer kazandırmasını, Güvenliğinizi sağlamasını ön planda tutuyoruz. Özellikle Dış Cephe yani Dış İklimde kullanacağınız, Tüm ürünlerimizde 10 Yıl Üretim Garantisi veriyoruz. Siz İsteyin Yeter.

AİS İNŞAAT ÇELİK KAPI SİSTEMLERİ olarak BİNA DOOR ve BİNA TASARIM Firmasının Çözüm ortaklığının sunduğu kaliteyi mimari estetikle birleştirerek sizin için çalışıyoruz. Türkiye geneli ve Yurt Dışında Değerli müşterilerimizin bize olan güveni ve memnuniyetleri her işimizi önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle başlatıyor. Montajı tamamlanan eve güveni,huzuru taşıyan AİS ÇELİK KAPI SİSTEMLERİ Sizlerin katkı ve destekleri ile büyüyor. 24 Saat Kusursuz Hizmet ilkesi ile Rakiplerinin önünde yer alıyor.

DIŞ İKLİM ve TÜM DOĞA ŞARTLARINDA PASLANMAZ ÇELİK KAPILAR Taklit eden değil, Taklit edilen firma olma özelliğimizle gurur duyuyoruz. Dış mekan için uzun yıllar hiçbir problemle karşılaşmadan kullanabileceğiniz bir çok ürün çeşidi sunuyoruz. Kompozit Kaplama, Temperli Cam Kaplama, Marin Ahşap Kaplama ve Taş Kaplama Çelik Kapı serisi, Dış Iklimde Doğa Şartlarına dayanıklılık ile üretilen ürünlerimizde, İlk ve tek firma olmanın haklı gururunu taşıyoruz.

Die garbo der lüfte, wie batten auch genannt wurde, landete dort nach 14 tagen .